Как нас кололи последние 5 лет - отчёт МОЗа

Прививочные новости, национальное законодательство, опыт борьбы за право свободного выбора в отношении прививок, создание собственных организаций в Украине.
Ответить
Сообщение
Автор
Funt
Старожил форума
Сообщения: 4708
Зарегистрирован: 09 авг 2004, 08:00

Как нас кололи последние 5 лет - отчёт МОЗа

#1 Сообщение Funt » 14 май 2007, 15:41

Отчёт - здесь. Давайте посмотрим...
Кто?
На рівні регіонів щороку розроблялися комплексні плани імунопрофілактики населення, в тому числі - за епідемічними показаннями. До планів включались обсяги щеплень, з урахуванням даних про віковий склад населення, яке за календарем щеплень підлягає імунізації та розрахунки потреб щодо імунобіологічних препаратів. Зазначені плани затверджувались головними державними санітарними лікарями областей та начальниками управлінь охорони здоров'я територіальних держадміністрацій та подавалися до МОЗ України для подальшого узагальнення.
Сколько денег?
За кошти місцевих бюджетів протягом 2002 - 2006 років закуплено імунобіологічних препаратів на суму - 32178,01 тис. грн.,
Однако
на зазначені цілі не виділялись кошти місцевих бюджетів Івано-Франківської - у 2002-2005 роках, Харківської та Чернігівської - у 2003-2004 роках.

... что привело к ... а ни к чему это не привело! Нет о такой связи в отчёте ничего!
Темпы роста:
Протягом 2004 року в Україну було ввезено:
- вакцин та анатоксинів календаря профілактичних щеплень 82 серії препаратів
2005 - вакцин та анатоксинів - 421 серія;
2006 - вакцини та анатоксини - 993 серії
Компьютер - на службу:
програма "Укрвак", яка дозволяє оперативно проводити поглиблений аналіз кількісних і якісних показників імунопрофілактики, необхідних для прийняття обґрунтованих адміністративних рішень стосовно інфекцій, що керуються засобами імунопрофілактики
А не подать ли в суд на инфекцию? :)
МОЗ предвидел вспышку 2006г.?:
За звітний період розроблено, затверджено і запроваджено в практику:
- наказ МОЗ України від 17.05.2005 року № 188 "Про затвердження Інструкції щодо організації епідеміологічного нагляду за кором";
- наказ МОЗ України від 30.12.2005 року № 631 "Про створення лабораторної мережі з діагностики кору, краснухи та епідемічного паротиту";
- методичні рекомендації „Епідеміологічний нагляд за кором", 2005 рік;
Где б уколоться?
В країні функціонує понад 30 тис. кабінетів профілактичних щеплень
Охват
См. таблицу
У 2002 році країна сертифікована, як вільна від поліомієліту в рамках Програми ВООЗ щодо ліквідації поліомієліту в Європейському регіоні. Захворюваність на правець серед дітей не реєструється з 2000 року.

У той же час, проблемою охорони здоров'я в Україні залишається захворюваність на туберкульоз (подъём на 15% при том же охвате), подолання якої повинно вирішуватися в сукупності заходів імунопрофілактики та заходів соціально-матеріальної спрямованості, через забезпечення належних умов проживання, збалансованого харчування, відпочинку та оздоровлення населення.
Кто сделал вспышку кори? Не КТО, а ЧТО:
Передумови неефективності управління захворюваністю на кір шляхом вакцинації в останні роки відносяться до минулих 1992-1994 років, коли відмічалась недостатня забезпеченість вакциною проти кору та зменшенням в ці роки обсягів вакцинації і особливо ревакцинації. Вакцинація у ці роки проводилась низько імуногенними вакцинами, отриманими по лінії гуманітарної допомоги, котрі не проходили державної реєстрації в Україні, на той час були можливі порушення щодо управління вакцинами та "холодовим ланцюгом".

Особливості минулого періоду призвели до недостатньо ефективної системи вакцинації в ті роки, що не дозволило досягти і підтримувати достатній рівень популяційного імунітету. Наслідком чого в останні роки став періодичний підйом захворюваності на кір саме серед старших вікових груп населення.
Заграница нам поможет:
Результатом участі України в ініціативах Глобального Альянсу з Вакцин та Імунізації (ГАВІ это что ещё за чудо-юдо?) стало започаткування в Україні широкого впровадження вакцини проти гепатиту В. Країна по лінії гуманітарної допомоги (згідно рішення ГАВІ) отримала допомогу на суму 14 345 896,37 грн.
Кто хитрее: врачи или новорожденные?:
Охоплення дітей до 1 року щепленнями проти гепатиту В у 2006 році склало 95,6%
За підсумками 2006 року було щеплено близько 200 тис медичних працівників, що становить 75% цієї когорти населення.

Хиб-кормилец:
серед збудників бактеріальних менінгітів Хіб займає третє місце і становить 3,3 - 7,9 на 100 000 (0,0033 - 0,0079 %)у дітей віком до 5 років у місті Києві, але залишається ще великою частота нерозшифрованих гнійних менінгітів, серед яких не виключається Хіб;
У 2006 році розпочато вакцинацію дітей (100%)проти Хіб - інфекції згідно зі схемою календаря профілактичних щеплень.
Бесплатно - от гриппа
щорічно проводилась передсезонна імунопрофілактика проти грипу в групах епідемічного ризику за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів підприємств та інших джерел фінансування
Реклама - двигатель охвата, "учись, студент!"(с):
Здійснювалась широка популяризація заходів імунопрофілактики: щороку здійснювалось близько - 4,5 тис. виступів по радіо, на телебаченні - біля 1 тис., надруковано статей - 4 тис., проведено лекцій -45 тис., бесід -380 тис. тощо
У 2003 році розроблено МОЗ України та направлено до регіонів інформаційні матеріали з питань імунопрофілактики: буклети щодо необхідності щеплення проти гепатиту В (350 тис. шт.), плакати для кабінетів щеплень (25 тис. шт.), пам'ятки-листівки для батьків (300 тис. шт.).
Міністерство Освіти і Науки України за сприяння Всеукраїнського фонду "Здоров'я для всіх" видало в 2004 році буклети "Тобі скоро 16… Не піддавайся шкідливій звичці" :?: :) та направило для використання в роботі методичні рекомендації "Організація медико-педагогічного навчання батьків з імунопрофілактики та збереження здоров'я дітей різних вікових груп".
За розподілом МОЗ України в 2005 році до регіонів направлені буклети щодо заходів профілактики гепатитів В та А у населення для кабінетів щеплень, які надійшли до України як гуманітарна допомога від CDC (США).
Налагоджено роботу з популяризації принципів імунопрофілактики населення в клубах та будинках культури: проводяться усні журнали, тематичні вечори, зустрічі з медичними працівниками.
В усіх регіонах запроваджені механізми підтримки кампанії мобілізації населення у період проведення щеплень: медичними працівниками лікувально - профілактичних закладів серед населення широко висвітлюються проблеми профілактики інфекційних захворювань - щорічно випускалось близько 1 тис. тематичних бюлетенів, проводилось лекцій - 45 тис., бесід -380 тис. тощо.
...
Шокирующий рост столбняка
У період 2004-2005 років спостерігалося відчутне зниження захворюваності до 0,04 на 100 тис. населення. Проте у 2006 році захворюваність на правець в Україні зросла - до 0,06 на 100 тис.
Учёные потрудились:
вивчено епідеміологічну характеристику ВАПП та ГВП, пов'язаних у часі з вакцинацією ОПВ, ... За отриманими результатами основних завдань цієї роботи опубліковано 2 статті у фахових виданнях, надруковано 2 тези.

Вячеслав Костылев
Старожил форума
Сообщения: 1212
Зарегистрирован: 20 мар 2006, 18:27
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Как нас кололи последние 5 лет - отчёт МОЗа

#2 Сообщение Вячеслав Костылев » 14 май 2007, 18:06

Funt писал(а):Отчёт - здесь. Давайте посмотрим...
Funt, Вы - ГЛЫБА аналитики!... :D

Аватара пользователя
Bear in mind
Заслуженный участник
Сообщения: 148
Зарегистрирован: 26 апр 2007, 17:05
Откуда: Киев

#3 Сообщение Bear in mind » 14 май 2007, 23:27

Замечательный отчет. Я так думаю, астрология с алхимией, и те показали бы большую противоэпидемическую и профилактическую эффективность.

Ответить

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость